Ethereum Boğalarının Korkması Gereken Düşüş Sinyali

eth bogasi 1 kirpto para, bitcoin, ethereum

Ethereum 4.000 $’ın üzerinde ve yıllar önceki ATH’sinden yaklaşık üç katı olan bir fiyat seviyesine ulaştı. Ancak, tam bir yıllık kar ve yatırım getirisi, potansiyel olarak bir uçurumdan boğalara yol açabilir mi?

Ethereum fiyat grafiklerinde, boğa piyasasının sonucuna yaklaştığını ve derin bir geri çekilmenin takip edebileceğini gösterebilecek birkaç potansiyel düşüş sinyali ortaya çıktı

Bitcoin statik hale geldikçe Ethereum $4K çözünürlüğe ulaşıyor.

Aynı bitcoin gibi, kripto yatırımcılarının ETH’LERİNİ satmaya neredeyse hiç niyeti yok. Analistlerin dediği gibi son “spot güdümlü ralli”, Trend olan altcoin’i eth başına 4,200 $ ‘ a kadar yükseltti.

ETH 2.0 devam ediyor ve arz azlığının iyileştirilmesi-EIP-1559-varlığı uzun vadede tutmak için daha da değerli hale getirecek. BTC trade işlemlerinde son toparlanma,” flippening ” tartışmasının geri dönüşüne neden oldu.

Kripto Boğalarını Şaşırtabilecek Düşüş Sinyalleri, Mevcut Döngüyü Sonlandırıyor

Ne yazık ki boğalar için Ethereum, kriptoda son ayı piyasasına yol açan işaretler sergiliyor. Haftalık zaman dilimlerinde, ethereum’un diyagonal dirence karşı değdiği gibi, büyük bir gizli düşüş eğilimi var.

En son, Philip Swift’in Bitcoin zirveleri için kullanılan “Pi Cycle Top” göstergesi tetiklendi – tıpkı son boğa piyasasında olduğu gibi.

Bitcoin ilk önce tersine döndü ve sermaye, BTC ticaret çifti oranını artıran ve flippening konuşmasına başlayan altcoinlere aktı. Şimdi, aynı tür bir konuşma geri döndü ve bir kez daha alt sezon ve piyasa değeri ile en iyi kripto mitingini duraklattı.

Daha da kötüsü, haftalık zaman diliminde satış kurulumu da var, bu da hem 2018’de hem de 2019’un ortalarında neredeyse kusursuz bir üst işaretti.

Bitcoin burada bir çöküş yaparsa ve ETH BTC ticaret çiftini eski zirvelere geri gönderirse, tesadüfler göz ardı edilemeyecek kadar fazla olabilir. Boğalar hem Bitcoin hem de Ethereum’da son adımlarını atmış olabilirler ve bundan sonra gelen şey kimsenin beklemediği bir ayı aşamasıdır.