Künye

Genel Yayın Yönetmeni:

İsmail Aykut 

ismail@coinpusula.com

Yazılım Geliştirme Müdürü:

Ömer Özselçuk

omer@coinpusula.com

Editörler:

Gizem Yıldız

Rengin Tutku Müngen

Reklam / Advertise

İletişim:

Bostancı mahallesi, Bağdat Cd. No:478 D:17, 34740 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0533 544 93 99 

Eposta: pusula@coinpusula.com

Yer Sağlayıcı:

vedase.com.tr

Yazılım:

Coinpusula kendi özelleştirilmiş yazılımını kullanıyor.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy
Copyright

coinpusula.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinpusula.com‘a aittir. coinpusula.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinpusula.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinpusula.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinpusula.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved
Yasal Uyarı

– coinpusula.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinpusula.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinpusula.com sorumlu tutulamaz.